Przyjęcia

Tic-Tac Studio przyczyniło się do projektu i scenografii wielu spektakularnych przyjęć, między innymi: ślubów, wesel, rocznic ślubów, urodzin (tych hucznych i w domowym zaciszu lub ogrodzie), pokazów mody i uroczystości korporacyjnych.

Scenografowie Tic-Tac studio dokładają ogromnych starań by aranżacja imprezy w pełni oddawała charakter przyjęcia i zamierzenia klienta. Każdy, nawet najmniejszy detal jest wzięty pod uwagę.

Podczas konsultacji z klientem, ustalona zostaje gama kolorystyczna i wizja eventu. Tic-Tac studio skupia się również na elementach personalizacji/brandingu przyjęcia takich jak; hafty z inicjałami pary młodej na serwetkach stołowych lub z logiem firmy, restauracji na poduszkach, bądź na innych, widocznych elementach scenografii.

Wysokiej klasy dekoracje, w połączeniu z pięknymi aranżacjami florystycznymi i grą świateł nadają przyjęciu niepowtarzalną atmosferę i charakter. Scenografia Tic-Tac studio sprawia, ze ważne wydarzenia w życiu osobistym i zawodowym oraz świecie mody stają się niebanalne i niezapomniane.