Dekoracje okienne

Usługi Tic-Tac Studio obejmują dekoracje okienne w domach prywatnych, restauracjach, firmach i hotelach.

Podczas pierwszego spotkania z klientem, nasi konsultanci zapoznają się z projektem/wyglądem wnętrza i oczekiwaniami klienta. Następnie proponują rozwiązania, styl dekoracji okiennych dopełniających wnętrze i prezentują próbki materiałów wiodących firm krajowych i zagranicznych.

Kiedy zapadła już decyzja o stylu zasłon, po dokonaniu pomiarów przez ekipę Tic-Tac Studio, rozpoczyna się proces szycia w naszej warszawskiej pracowni. Krawcowe pracujące dla studia mają wieloletnie doświadczenie, co przekłada się na jakość wykonania.

Oprócz wykonania i projektu zasłon, Tic-Tac studio zadba również o systemy mocowań dekoracji okiennych, dostosowanych do stylu zasłon i potrzeb klienta.

Tic-Tac studio posiada doświadczoną ekipę montażową, która zajmuje się powieszeniem i ułożeniem dekoracji okiennych, co sprawia, że efekt końcowy jest zgodny z oczekiwaniami naszych klientów.

Profesjonalizm, znajomość trendów i najwyższą jakość wykonania produktów Tic-Tac Studio doceniło już wiele osób w kraju i za granicą.

Nasza ekipa została specjalnie wyszkolona by udzielić profesjonalnych porad, opartych o potrzeby klientów i styl pomieszczenia. Najwyższa jakość wykonania i montażu jest gwarancją satysfakcji.